Wiadomości

Najświeższe informacje dotyczące Savills

Polska
 • Regiony
 • Europa
 • Globalny
 • Kraje
 • Polska
wszystkie rynki
 • wszystkie sektory
 • Badania
 • Biura
 • Biura serwisowane
 • Centra handlowe
 • Magazyny detaliczne
 • Research
*
Wiadomości

Offices

Firma Equiniti wybiera Kraków

"Equiniti otworzyło swoje pierwsze biuro w Polsce. Firma z branży nowych technologii zajęła ponad 2350 m kw. w budynku Equal Business Park C w Krakowie należącym do Cavatina Holding. W swoim nowym oddziale stworzy ok. 150 miejsc pracy. W debiucie na polskim rynku firmę Equiniti wspierała firma Savills, która doradzała najemcy w procesie wyboru lokalizacji.  "

*
Wiadomości

Office Space

Savills doradza mBankowi

"Firma doradcza Savills będzie wspierać mBank w procesie podnajmu powierzchni biurowej w budynku Stratos Office Center zwalnianej w wyniku planowanej konsolidacji biur banku w wieżowcu Mennica Legacy Tower.  "

*
Wiadomości

Inwestycje komercyjne

Savills doradzał przy sprzedaży dwóch obiektów biurowych w Krakowie

"Fundusz Azora Europa sfinalizował transakcję sprzedaży projektów biurowych Green Office i Avatar zlokalizowanych w Krakowie. Nabywcą nieruchomości został fundusz Cromwell European Real Estate Investment Trust (CEREIT). Firma doradcza Savills reprezentowała sprzedającego w transakcji, której łączna wartość wyniosła 78,2 mln euro.  "

*
Wiadomości

Research

Savills: 2019 to rok dużych transakcji

"Za nami najlepszy kwartał w historii rynku nieruchomości biurowych w Warszawie, podaje firma doradcza Savills w swoim najnowszym raporcie. W ciągu minionych trzech miesięcy zawarto m.in. największą jak dotąd nową umowę najmu oraz największą renegocjację."

*
Wiadomości

Valuation

Savills: Rekordowy wolumen transakcji inwestycyjnych w sektorze domów seniora w Europie

"Według międzynarodowej firmy doradczej Savills, od początku bieżącego roku wolumen transakcji inwestycyjnych w sektorze domów seniora na kluczowych rynkach w Europie wyniósł ponad 700 mln euro. To więcej, niż w ciągu pełnych 12 miesięcy w jakimkolwiek roku w przeszłości. Polski rynek w tym segmencie dopiero się rozwija, ale przejawia duży potencjał."

*
Wiadomości

Badania

Savills: Czego pragną pracownicy?

"Nie hamaki i siłownia, lecz czyste biuro w dogodnej lokalizacji, to faktyczne priorytety współczesnych pracowników dotyczące miejsca pracy, wynika z najnowszego badania firmy doradczej Savills. Pracownicy w Polsce chcą mieć wpływ na wygląd biura, w którym pracują a większość ich oczekiwań nie odbiega znacząco od tych, które zgłaszali pracownicy z krajów Europy Zachodniej."

*
Wiadomości

Inwestycje komercyjne

Europejskie magazyny coraz bardziej pożądanymi aktywami

"Z najnowszego raportu międzynarodowej firmy doradczej Savills wynika, że w pierwszej połowie 2019 roku w Europie wynajęto rekordowe 11,9 mln mkw. powierzchni magazynowo-przemysłowej. Z kolei na rynku inwestycyjnym duże zainteresowanie aktywami z tego sektora powoduje presję zniżkową na stopy kapitalizacji odnotowywaną na całym kontynencie."

*
Wiadomości

Inwestycje komercyjne

Savills: w 2019 roku wartość transakcji inwestycyjnych na globalnym rynku nieruchomości może być zbliżona do odnotowanej w roku 2017

"Według międzynarodowej firmy doradczej Savills, wartość transakcji inwestycyjnych na globalnym rynku nieruchomości za cały 2019 rok będzie nieco niższa od ubiegłorocznej, kiedy to wyniosła 1,8 bln dolarów, ale pomimo wzrostu niepewności makroekonomicznej może zbliżyć się do poziomu odnotowanego w roku 2017 (1,7 bln dolarów). "

*
Wiadomości

Biura

Savills: Wysyp biurowców w Łodzi

"Łódź zamienia się powoli w wielki plac budowy. Do końca 2022 zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w mieście mogą wzrosnąć o blisko połowę, podaje firma doradcza Savills w najnowszym raporcie analizującym rynek nieruchomości biurowych w Łodzi."

Strona 1 z 15 (141 wyniki)