Nasze usługi doradztwa budowlanego i projektowego zapewniają specjalistyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, które mogą być stosowane we wszystkich technicznych aspektach nabywania, rozwoju, własności, zajmowania i rozporządzania nieruchomościami.

Oferujemy szerokie spektrum usług przy procesie budowalnym i inwestycyjnym, wspierając właścicieli i najemców nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych. Profesjonalnie doradzamy w zakresie planowania strategicznego, zarządzania kosztami, projektowania, tworzenia środowiska pracy, prowadzenia prac  budowlanych, technicznego due diligence oraz certyfikacji ekologicznej.

Na rynku rośnie znaczenie dobrze zaprojektowanej powierzchni komercyjnej.

Zarządzanie projektami na rynku nieruchomości to usługa komplementarna do usług reprezentacji najemcy oraz wynajmującego. Obecnie jest ona niezbędna do stworzenia efektywnego i przyjaznego środowiska pracy, a także zapewnienia należytej kontroli nad wszelkimi aspektami technicznymi przygotowywania powierzchni oraz optymalizacji kosztów z tym związanych. Dostosowanie się do aktualnych trendów w zakresie projektowania nie dotyczy jedynie nowych inwestycji deweloperskich, ale również budynków już istniejących, w których pojawia się potrzeba zmiany i podwyższenia standardu. 

W zakres naszych usług, które dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta, wchodzą:

  • Analizy Due Diligence Monitoring Projektu,
  • Planowanie kosztów inwestycji,
  • Projektowanie wnętrz,  
  • Zarządzanie inwestycją,  
  • Zarządzanie budową,  
  • Zarządzanie kosztami.

Powiązane usługi

KOMERCJALIZACJA POWIERZCHNI

Coworki i biura serwisowane

Rozwój kultury startupowej i branży nowych technologii, a także potrzeba dużych korporacji do prowadzenia projektów wymagających dynamicznej zmiany zatrudnienia, to powody rewolucji w zakresie elastycznych miejsc pracy, jakiej jesteśmy świadkami również w Polsce.