Kadra zarządzająca

Poznaj nasz zespół

Tomasz Buras

CEO, Head of Investment 

Tomasz odpowiada za wizję i strategię rozwoju firmy, a także relacje z kluczowymi klientami. Nadzoruje bieżące projekty i doradza przy najważniejszych transakcjach.

Kamil Kowa 

Board Member, Head of Corporate Finance & Valuation 

Kamil posiada ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji projektów doradczych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, obejmujących m.in. doradztwo kapitałowe i transakcyjne oraz wyceny nieruchomości. 

Daniel Czarnecki 

Head of Landlord Representation, Office Agency 
     
Daniel odpowiada za pracę zespołu reprezentacji wynajmującego, zapewniającego klientom kompleksowe wsparcie procesu komercjalizacji powierzchni biurowych. 

Jakub Jędrys

Head of Building & Project Consultancy 
    
Jakub nadzoruje pracę zespołu doradztwa budowlanego i projektowego Savills, zapewniając zarówno najemcom jak i właścicielom nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych kompleksowe wsparcie techniczne z zakresu doradztwa budowlanego.

Bartłomiej Łepkowski 

Head of Property & Asset Management

Bartłomiej posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sektorach nieruchomości i bankowości, w tym w zakresie zarządzania nieruchomościami i wartością budynków, wynajmu nieruchomości i restrukturyzacji portfeli.

Jarosław Pilch 

Head of Tenant Representation, Office Agency
    
Jarosław posiada 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
       
Kamil odpowiada za strategię rozwoju działu, nadzór nad jego bieżącą pracą na terenie całej Polski, relacje z kluczowymi klientami, pozyskiwanie nowych projektów i rozbudowę oferty.