Nasi eksperci dostarczają rzetelnych analiz i prognoz, w oparciu o wiarygodne i zweryfikowane dane dotyczące rynku nieruchomości komercyjnych.

Dział badań i analiz opracowuje ogólnodostępne raporty rynkowe a także szyte na miarę analizy, przygotowywane zarówno w ramach projektów prowadzonych przez inne działy firmy, jak i na specjalne zamówienie klientów zewnętrznych. Nasz zespół współpracuje z globalną siecią analityków z oddziałów Savills na całym świecie, dzieki czemu jest zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami. Do grona klientów korzystających z naszych badań należą m.in. wiodące firmy deweloperskie i najważniejsze instytucje finansowe działające na rynku nieruchomości.

W Savills skupiamy się na udzielaniu naszym klientom rzetelnych rekomendacji, które ułatwiają im podejmowanie najbardziej optymalnych decyzji biznesowych.

Raporty rynkowe Savills wyróżnia nowatorskie podejście, które pozwala na identyfikację najświeższych trendów i interpretację zmian zachodzacych na rynku (np. prywatne domy studenckie, przestrzenie coworkingowe, obiekty handlowe o rozbudowanej ofercie gastronomicznej i rozrywkowej). Nasi eksperci czerpią z doświadczeń Savills na rynkach globalnych, łącząc w swoich analizach znajomość specyfiki lokalnego rynku i wiedzę dotyczącą najlepszych praktyk biznesowych w innych krajach. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w opracowywaniu właściwych strategii dotyczacych realizowanych przez nich inwestycji.

 

Powiązane usługi

Usługi doradcze

Marketing

Na szybko rozwijającym się rynku jednym z kluczy do sukcesu jest nadanie nieruchomościom tożsamości, która podkreśli ich atuty i odróżni od konkurencyjnych projektów.