Na szybko rozwijającym się rynku jednym z kluczy do sukcesu jest nadanie nieruchomościom tożsamości.

Łącząc dogłębną znajomość rynku nieruchomości ze specjalistyczną wiedzą z zakresu nowoczesnych metod promocji, dział marketingu i PR w Savills zapewnia strategiczne wsparcie marketingowe deweloperom i właścicielom nieruchomości komercyjnych, skupiające się na realizacji celów biznesowych klientów i komplementarne do procesu komercjalizacji.

Kształtujemy wizerunek nieruchomości.

Usługi świadczymy w oparciu o wiedzę i doświadczenie z zakresu najnowszych oraz najskuteczniejszych narzędzi promocji i komunikacji z grupami docelowymi, oferując szyte na miarę rozwiązania zarówno dla nowych projektów, jak i budynków już istniejących, które wymagają repozycjonowania na rynku poprzez zmianę ich wizerunku.

 

Powiązane usługi

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni biurowych

Wiemy jak być skutecznym partnerem dla naszych klientów wobec dynamicznie zwiększających się zasobów powierzchni biurowych, pojawienia się nowych elastycznych form najmu, a także zmian otoczenia prawno-podatkowego i najnowszych trendów w obszarze tworzenia środowiska pracy.

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni handlowych

Dynamiczne zmiany zachodzące na rynku handlowym wymagają nowego podejścia do nieruchomości handlowych i szerszego zakresu usług doradczych, zarówno dla najemców jak i właścicieli obiektów.