Nasze zespoły doświadczonych ekspertów, wyspecjalizowanych w sektorach nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowo-przemysłowych, pomagają skutecznie zrealizować cele biznesowe najemców powierzchni komercyjnych oraz właścicieli nieruchomości.

Cieszymy się zaufaniem klientów, dzięki któremu wypracowaliśmy długoletnie relacje biznesowe z kluczowymi uczestnikami rynku. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania w procesie najmu powierzchni i pomóc wynegocjować najkorzystniejsze warunki dla naszych klientów.

Powiązane usługi

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni biurowych

Wiemy jak być skutecznym partnerem dla naszych klientów wobec dynamicznie zwiększających się zasobów powierzchni biurowych, pojawienia się nowych elastycznych form najmu, a także zmian otoczenia prawno-podatkowego i najnowszych trendów w obszarze tworzenia środowiska pracy.

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni handlowych

Dynamiczne zmiany zachodzące na rynku handlowym wymagają nowego podejścia do nieruchomości handlowych i szerszego zakresu usług doradczych, zarówno dla najemców jak i właścicieli obiektów.