Why Savills

Dlaczego Savills?

Aktualna cena akcji: 9,675 GBP 0,005
Wzrost: 259,919 Spadek: 9,67 Więcej informacji Więcej informacji

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji     i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.


Skala naszej działalności, szerokie grono ekspertów oraz wiedza rynkowa pozwalają nam z dumą świadczyć najwyższej jakości usługi doradcze i tym samym pomagać naszym klientom podejmować najlepsze decyzje biznesowe.

Więcej o Savills

Co nas wyróżnia

Ponad 160 lat historii to czas, który pozwolił nam zdobyć doświadczenie, dzięki któremu staliśmy się międzynarodową firmą doradczą, tak chętnie wybieraną przez klientów.

Wizja i strategia

Jesteśmy oddani wartościom, które wyznajemy: etyce, profesjonalizmowi i odpowiedzialności. Cechuje nas również probiznesowe, przedsiębiorcze podejście, które decyduje o sukcesie na rynku nieruchomości.

Struktura grupy

Nasza struktura zarządzania jest płaska, co przyśpiesza proces decyzyjny i pozwala nam dynamicznie reagować na potrzeby klientów.

Kadra zarządzająca

Dowiedz się więcej na temat osób na kluczowych stanowiskach w Savills.

Etyka biznesowa

Cechuje nas uczciwość, rzetelność i profesjonalizm, co zapewnia naszym klientom, współpracownikom oraz partnerom biznesowym komfort i pewność we współpracy z nami.