Biura serwisowane i coworki zrewolucjonizowały rynek najmu powierzchni biurowych.

Dział powierzchni biurowych zapewnia wsparcie dla sieci coworkingowych i biur serwisowanych zainteresowanych ekspansją w Polsce. Doradzamy również właścicielom nieruchomości szukającym operatora coworku lub biura serwisowanego, a także firmom zainteresowanym wynajmem przestrzeni w elastycznych miejscach pracy.

Biura serwisowane i przestrzenie coworkingowe tworzą elastyczne miejsca pracy. Ich wspólną cechą jest możliwość wynajęcia powierzchni na krótki okres. Biuro serwisowane oferuje w pełni wyposażone biuro, często w układzie gabinetowym, wraz z jego obsługą administracyjną i techniczną. Cowork ponadto wyróżnia się kreowaniem atmosfery współpracy między użytkownikami. Elastyczne miejsca pracy to nowy, alternatywny rynek najmu wielkopowierzchniowej przestrzeni biurowej, gdzie nie ma konieczności podejmowania zobowiązania na wiele lat do przodu.

 

 

Powiązane usługi

Najem i wynajem powierzchni

Wynajem powierzchni biurowych

Wiemy jak być skutecznym partnerem dla naszych klientów wobec dynamicznie zwiększających się zasobów powierzchni biurowych, pojawienia się nowych elastycznych form najmu, a także zmian otoczenia prawno-podatkowego i najnowszych trendów w obszarze tworzenia środowiska pracy.