Doradzając właścicielom nieruchomości przy komercjalizacji powierzchni stajemy się partnerem naszych klientów, na którym mogą oni polegać i który wspiera ich w realizacji celów biznesowych.

Zespół reprezentacji wynajmującego w ramach działu powierzchni biurowych oraz dział zarządzania nieruchomościami i aktywami, oferują szeroki wachlarz usług dla właścicieli nieruchomości przy wynajmie oraz zarządzaniu powierzchnią komercyjną.

Zaufanie naszych klientów to zasługa potwierdzonej skuteczności naszych działań.

Dobór i realizacja odpowiedniej strategii najmu, koordynacja działań marketingowych dla budynku, a także budowa wartości nieruchomości, to kluczowe usługi świadczone przez nas dla deweloperów i funduszy inwestycyjnych przy wsparciu procesu komercjalizacji.


Wyróżnia nas entuzjazm, pasja i zaangażowanie, przy jednoczesnym skupieniu się na wypracowaniu wyznaczonych celów. Za skuteczność naszych działań dla właścicieli nieruchomości zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni prestiżowymi nagrodami branżowymi. Mieliśmy okazję doradzać po stronie wynajmującego w rekordowych dla rynku transakcjach. Nasz dynamiczny rozwój obrazuje stale powiększający się portfel komercjalizowanych oraz zarządzanych przez nas obiektów.

 

 

Powiązane usługi

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni biurowych

Wiemy jak być skutecznym partnerem dla naszych klientów wobec dynamicznie zwiększających się zasobów powierzchni biurowych, pojawienia się nowych elastycznych form najmu, a także zmian otoczenia prawno-podatkowego i najnowszych trendów w obszarze tworzenia środowiska pracy.

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni handlowych

Dynamiczne zmiany zachodzące na rynku handlowym wymagają nowego podejścia do nieruchomości handlowych i szerszego zakresu usług doradczych, zarówno dla najemców jak i właścicieli obiektów.

Usługi doradcze

Marketing

Na szybko rozwijającym się rynku jednym z kluczy do sukcesu jest nadanie nieruchomościom tożsamości, która podkreśli ich atuty i odróżni od konkurencyjnych projektów.