Doradzając przy najmie powierzchni pomagamy naszym klientom w podjęciu jednej z najbardziej kluczowych decyzji dla prowadzonego przez nich biznesu.

Zespoły reprezentacji najemcy wspierają najemców powierzchni biurowych i magazynowo-produkcyjnych podczas całego procesu najmu, od momentu analizy potrzeb na początkowym etapie współpracy, przez negocjacje najkorzystniejszych dla klienta warunków komercyjnych w wybranej lokalizacji, aż do podpisania umowy i odbioru gotowej powierzchni.

W pełni koncentrujemy się na potrzebach najemcy.

Posiadamy wiedzę dotyczącą rynku i najlepszych powierzchni dostępnych na wynajem. Dzięki temu możemy rekomendować rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów reprezentujących szerokie spektrum branż. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, opracowując skrojoną na miarę strategię najmu.


Mamy doświadczenie w procesach ekspansji, relokacji, konsolidacji i renegocjacji powierzchni, wielokrotnie reprezentując najemców na etapie wejścia na polski rynek lub debiutów na rynkach zagranicznych, a także w trakcie ich dynamicznego rozwoju zwiększającego zapotrzebowanie na powierzchnię komercyjną.


Realizujemy zarówno projekty lokalne, jak i międzynarodowe, w oparciu o sieć biur Savills. Ponad 600 ekspertów wyspecjalizowanych w usługach reprezentacji najemcy w ramach naszych globalnych struktur na co dzień doradza największym korporacjom na świecie, będąc gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

 

 

Powiązane usługi

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni biurowych

Wiemy jak być skutecznym partnerem dla naszych klientów wobec dynamicznie zwiększających się zasobów powierzchni biurowych, pojawienia się nowych elastycznych form najmu, a także zmian otoczenia prawno-podatkowego i najnowszych trendów w obszarze tworzenia środowiska pracy.

Komercjalizacja powierzchni

Wynajem powierzchni handlowych

Dynamiczne zmiany zachodzące na rynku handlowym wymagają nowego podejścia do nieruchomości handlowych i szerszego zakresu usług doradczych, zarówno dla najemców jak i właścicieli obiektów.

Usługi doradcze

Marketing

Na szybko rozwijającym się rynku jednym z kluczy do sukcesu jest nadanie nieruchomościom tożsamości, która podkreśli ich atuty i odróżni od konkurencyjnych projektów.