Biuro Savills w Poznaniu to zespół doświadczonych na lokalnym rynku ekspertów zapewniających najwyższej jakości usługi doradcze dla najemców i właścicieli nieruchomości biurowych już od 2006 roku.

Nasi eksperci z biura Savills w Poznaniu świadczą profesjonalne i kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, współpracując z centralą firmy w Warszawie i globalną siecią Savills oraz wzbogacając nasze kompetencje o dogłębną i unikalną znajomość lokalnego rynku.

Nasz poznański zespół specjalizuje się w doradzaniu przy projektach biurowych, zarówno stronie wynajmującej, poprzez tworzenie i realizację strategii komercjalizacji i reprezentowanie właścicieli w kontakcie z najemcami, jak i firmom poszukującym powierzchni biurowej, poprzez zapewnienie profesjonalnego wsparcia w procesie wyboru lokalizacji i negocjacji warunków najmu. Biuro Savills w Poznaniu otwarte zostało w 2006 roku, będąc jednym z pierwszych lokalnych oddziałów międzynarodowych firm doradczych w Wielkopolsce. Wieloletnie doświadczenie we współpracy zarówno z międzynarodowymi korporacjami, jak i lokalnymi firmami z różnych branż przekłada się na skuteczność naszych działań i satysfakcję klientów.

Nazwa biura

Poznań

Godziny otwarcia biura:

Pon - Pt: 9:00 - 17:00

Numer biura

Infolinia czynna:

Pon - Pt: 9:00 - 17:00

Poznań

Poznaj nasz zespół