Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu skutecznie pomagamy inwestorom poszukującym projektów inwestycyjnych.

Zespół doradztwa inwestycyjnego specjalizuje się w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Współpracuje blisko z pozostałymi działami firmy, dzięki czemu zapewniamy klientom kompleksową usługę doradczą we wszystkich kluczowych obszarach związanych z obrotem nieruchomościami.

Nasz inwestycyjny hub pozwala naszym klientom maksymalizować zysk z inwestycji.

 

Profesjonalne doradztwo na rynku inwestycyjnym przynosi naszym klientom wymierne korzyści, umożliwiając podejmowanie trafnych decyzji biznesowych i wybór optymalnej strategii inwestycyjnej. Dysponując silnym zapleczem analitycznym, zapewniamy naszym klientom profesjonalne wsparcie na każdym etapie transakcji, od szczegółowej i rzetelnej oceny aktywów, poprzez marketing nieruchomości, aż do finalizacji negocjacji.


Dzięki międzynarodowym strukturom i pozycji Savills na rynkach zagranicznych zapewniamy najwyższej jakości doradztwo przy procesach kupna i sprzedaży międzynarodowych portfeli nieruchomości. Savills regularnie uczestniczy w kluczowych transakcjach inwestycyjnych, w ostatnich latach doradzając m.in. przy rekordowym w historii polskiego rynku zakupie większościowych udziałów w platformie Echo Prime Properties przez Redefine Properties.

 

Powiązane usługi

Doradztwo inwestycyjne

Projekty wielofunkcyjne

Projekty o zróżnicowanych funkcjach to coś więcej, niż połączenie przestrzeni o różnym charakterze. To obiekty o wspólnej tożsamości, które wymagają kompleksowego i strategicznego podejścia.

Doradztwo inwestycyjne

Hotele

Hotele to sektor nieruchomości komercyjnych, którego znaczenie rośnie wraz z rozwojem pozostałych gałęzi rynku.