Wiadomości Savills

Savills Polska z nagrodą doradcy roku

Polski oddział Savills został wybrany „Doradcą roku” w konkursie Prime Property Prize 2019, jednym z najważniejszych plebiscytów na rynku nieruchomości w Polsce.

„Nagroda ta jest przede wszystkim zasługą całego zespołu i wszystkich osób, które pracują w naszych biurach w Warszawie i w miastach regionalnych. Dziękuję również naszym klientom, którzy nam zaufali i doceniają wartości, które nam przyświecają. Wyróżnienie to szczególnie cieszy ze względu na to, że w tym roku Savills obchodzi jubileusz 15-lecia obecności w Polsce” – powiedział w trakcie odbierania statuetki Tomasz Buras, CEO Savills Polska.

Nagrody Prime Property Prize przyznawane są w trakcie uroczystej gali, którą poprzedza głosowanie czytelników portalu propertynews.pl oraz jury złożonego z najbardziej wybitnych przedstawicieli branży nieruchomości. Wydarzenie jest częścią dwudniowej konferencji Property Forum organizowanej przez wydawnictwo PTWP. Savills w Polsce w tym roku był aktywnym uczestnikiem konferencji, w trakcie której eksperci firmy brali udział w aż pięciu panelach dyskusyjnych, w tym w sesji inauguracyjnej.

Pozostałe wiadomości