Wyceny i doradztwo

Dla wszystkich instytucji związanych z rynkiem nieruchomości – pożyczkodawców, kupujących, inwestorów oraz najemców – finansowanie i określanie wartości nieruchomości to jedne z ważniejszych czynników mających wpływ na ich działalność.

Klienci z całego świata zwracają się do Savills z prośbą o wycenę ich portfela nieruchomości dla celów kredytowych lub w celu sprzedaży, czy zakupu nowych projektów. Porfele inwestycyjne naszych klientów często dotyczą różnego rodzaju nieruchomości mieszkalnych. Dzięki międzynarodowemu zasięgowi każdy klient może skorzystać z naszych usług.

Specialist Property Services and Sectors

 

 

Nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy majątkowi mają doświadczenie w wycenie każdego rodzaju nieruchomości, począwszy od centrów handlowych, przez hotele, kończąc na biurach czy parkach biurowych. Nasi specjaliści zdają sobie sprawę z faktu, iż ich praca jest podstawą do efektywnego zarządzania aktywami naszych klientów.

Jak możemy Ci pomóc:

Nasi doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi dostarczają klientom wiarygodne wyceny oparte o aktualną bazę danych i wieloletnie doświadczenie na tym rynku. Poprzez dostarczenie wiarygodnych informacji pomagamy naszym klientom w podejmowaniu decyzji dotyczących inwestycji.

Nasze doświadczenie

Wykonujemy rynkowe wyceny portfolio naszych klientów, obiektywnie oceniając również szanse i zagrożenia, jakie mogą wiązać się z danym projektem. 

Indywidualna wycena dla różnego rodzaju nieruchomości:

  • wycena portfolio dla różnego rodzaju nieruchomości
  • wycena gruntu
  • analiza rynku
  • analiza inwestycji, modeling finansowy
  • działania na zlecenie sprzedającego nieruchomości
  • wycena nieruchomości dzierżawionych
 
Powiązane usługi
 
 

Kluczowe kontakty

Kamil Kowa

Kamil Kowa

Head of Corporate Finance & Valuation
Corporate Finance & Valuation

Warszawa

+48 510 201 209

 

Karina Szafrańska

Karina Szafrańska

Director
Corporate Finance & Valuation

Warszawa

+48 698 419 965

 

Follow Savills