Obsługa Klienta Korporacyjnego

Nasze usługi doradcze dla klientów korporacyjnych wiążą się z całodobową obsługą międzynarodowego portfolio nieruchomości przez 365 dni w roku. Wiemy, jak odgrywać rolę zaufanego doradcy i kluczowego partnera.

 

Specialist Property Services and Sectors


Eksperci Savills i kluczowi partnerzy zaangażowani po stronie Klienta wspólnie dążą do wypracowania i wdrożenia strategii zarządzania nieruchomościami, uzyskania jak największej wartości i zagwarantowania najbardziej optymalnego wykorzystania nieruchomości.

Zdajemy sobie sprawę z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci i idącą za tym odpowiedzialnością. Dlatego też wkładamy dużo wysiłku w to, aby stać się częścią Państwa zespołu i wspólnie osiągnąć znakomite rezultaty.y.

Nasze usługi obejmują:

  • Kompleksowe zarządzanie portfelem nieruchomości
  • Kompleksowe zarządzanie najmem i danymi; nasz zespół przetwarza dane gromadzone z 54 krajów i ponad 30 000 nieruchomośc
  • Szczegółowe analizy finansowe na potrzeby wszelkich decyzji dotyczących przedłużenia najmu lub relokacj
  • Doradztwo w zakresie planowania wydajnego miejsca pracy
  • Wdrażanie innowacyjnych technologii i pomysłów
  • Szczegółowe analizy porównawcze nieruchomości i wywiady gospodarcze
  • Jasne określanie jakościowych i ilościowych czynników wpływających na rozwój firmy

Nasi Klienci oczekują nie tylko niezawodnej realizacji zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem nieruchomości, ale również strategicznych usług doradczych wspierających procesy planowania biznesowego. Dlatego każdym klientem korporacyjnym opiekuje się doświadczony menedżer wyższego szczebla wspierany przez opiekunów klienta. Wśród naszych Klientów są największe firmy na świecie, o różnorodnych potrzebach i wymaganiach w zakresie nieruchomości.

Klienci z całego świata pokładają zaufanie w naszą zdolność łączenia doświadczenia na rynku nieruchomości z wiedzą z dziedzin operacji finansowych, badań rynkowych, statystyki, prognozowania gospodarczego i matematyki, które pozwalają nam na złożone analizy w zakresie demografii, trendów na rynkach lokalnych i modelowania transakcji.

 

Powiązane usługi

 
 

Key contacts

Jarosław Pilch

Jarosław Pilch

Head of Office Agency - Tenant Representation
Office Agency - Tenant Representation

Savills Warszawa

+48 694 497 800

 

Follow Savills