Zarządzanie projektami

Specjaliści z zespołu Savills posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby zarządzać i doradzać swoim klientom przy skomplikowanych i trudnych projektach, począwszy od aranżacji wnętrz, przez doradztwo techniczne do koordynacji prac w budynkach dopiero powstających.

Specialist Property Services and Sectors

Jak możemy Ci pomóc:

Prowadzimy niezależny nadzór na projektami, blisko współpracując z klientem po to, aby nasi klienci mogli skupić się na swoich zadaniach. Naszym celem jest zrozumienie klienta, przewidujemy potrzeby, jednocześnie dbając o to, by czas, koszty i jakość odzwierciedlały oczekiwania naszych klientów.

Na nasze usługi składa się:

  • Doradztwo, nadzór i realizacja prac związanych z aranżacjami powierzchni (fit-out), remontami i rozbudową istniejących systemów lub powierzchni; 
  • Przygotowywanie budżetów i organizowanie przetargów wraz z analizą ofert; 
  • Monitorowanie postępu prac, włącznie z rozliczeniem płatności częściowych dla wykonawców; 
  • Prowadzenie uzgodnień z właścicielem budynku, podczas realizacji projektu; 
  • Nadzór nad pracami najemców w budynkach; 
  • Organizowanie odpowiedniego nadzoru branżowego, pożarowego, BHP; 
  • Raportowanie według uzgodnionych z klientem standardów
 

Nasze doświadczenie:

Marka Savills jest oparta na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu naszych pracowników, ale także na odpowiednim podejściu do powierzonych zadań, dzięki czemu nie ma dla nas projektów niemożliwych do wykonania.

Zespół project managerów Savills łączy doświadczenie i wiedzę techniczną ze znajomością lokalnych rynków wykonawców i dostawców. Nasza praca jest dla nas pasją, zależy nam na budowaniu długofalowych stosunków w relacjach z klientem.

Przygotowujemy wytyczne techniczne, projekty budowlane i wykonawcze, harmonogramy, wyceny i przetargi. Jesteśmy zdolni do przewidywania, oceny i minimalizowania ryzyka inwestycji. W trakcie realizacji na bieżąco raportujemy koszty i postęp prac.

Posiadamy profesjonalistów do przeprowadzania audytów i due diligence. Po zakończeniu prac lub w trakcie odbiorów zapewniamy kontrolę jakości, nadzór nad uruchomieniami instalacji i  procesem usuwania usterek. Rzetelność to nasza dewiza.

 
 
 

Kluczowe kontakty

Jakub Jędrys

Jakub Jędrys

Head of Building & Project Consultancy
Building & Project Consultancy

Warszawa

+48 602 566 086

 

Krzysztof Kuciński

Krzysztof Kuciński

Senior Project Manager
Building & Project Consultancy

Warszawa

+48 602 566 036