Dlaczego Savills?

Przyciągamy, zatrudniamy i zatrzymujemy na długo najlepszych ludzi na rynku nieruchomości. Nasi klienci czerpią korzyści z przedsiębiorczości naszych pracowników i standardów obsługi, jakie oferują oni na całym świecie i we wszystkich dziedzinach związanych z nieruchomościami.  .

Specialist Property Services and Sectors

 

Etos wsparcia i współpracy

Niezmiennie posiadamy najlepszy zespół ludzi ze względu na etos wsparcia i współpracy: wiemy, że dzięki zapewnieniu pracownikom odpowiedniej atmosfery, będą oni chętnie dążyć do wykorzystania swojego potencjału. To z kolei przekłada się na wymierne korzyści naszych klientów. Dlatego dajemy naszym pracownikom możliwości rozwoju i dokładamy wszelkich starań, by stworzyć równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym. W wyniku tego nasi pracownicy chętnie podejmują inicjatywy, są kreatywni i postępują odpowiedzialnie. 

Pracodawca numer jeden

Nie są to jedynie puste słowa. Savills plasuje się niezmiennie jako numer jeden na liście pracodawców z sektora nieruchomości magazynu The Times od 2007 roku. W 2015 roku wygraliśmy dziewiąty raz z rzędu w badaniu przeprowadzonym na grupie ponad 18 000 studentów ostatnich lat.

Program Menadżerski 

Savills prowadzi także własny Program Menadżerski oraz własne szkolenia dla pracowników.

 
 
 

Kluczowe kontakty

Kinga Paździorko

Kinga Paździorko

Head of HR Poland
Human Resources

Warszawa

+48 666 363 290

 

Katarzyna Stasiak

Katarzyna Stasiak

HR Business Partner
Human Resources

Warszawa

+48 604 169 469

 

Follow Savills