Savills Graduate Programme

Ile razy słyszałeś/-aś, że kluczem do sukcesu zawodowego jest wyjście poza schematy? 

Uważamy, że klucz do sukcesu to nie wyjście poza schematy,
a odrzucenie schematów.

Dlatego proponujemy Ci spersonalizowamy program dla studentów IV i V roku studiów. Rekrutację młodych talentów rozumiemy jako obopólną inwestycję dwóch stron, której efektem jest długoterminowa współpraca. Idealni kandydaci są gotowi całkowicie odrzucić schematy stawiania pierwszych kroków na ścieżce kariery. 

Jesteś jednym z nich?

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w Savills Graduate Programme. Najlepszych kandydatów zaprosimy do 6-miesięcznego, prestiżowego, w pełni płatnego programu, którego efektem będzie stała współpraca. Szczególnie zachęcamy studentów IV i V roku studiów, którzy chcą realizować swoje cele zawodowe w obszarach:

  • Doradztwa w zakupie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych
  • Wynajmu powierzchni biurowych
  • Wycenie nieruchomości

Ofertę programu kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z rynkiem nieruchomości komercyjnych, zarówno w obszarze agencyjnym, zarządzania nieruchomościami, jak i funkcji wsparcia - administracji, marketingu i finansów. 

    Aplikację, w formie CV w języku angielskim, należy przesłać na adres HR@savills.pl z dopiskiem Savills Graduate Program. Pod tym adresem mailowym można również zgłaszać wszelkie pytania związane z programem, na które z przyjemnością odpowiemy.