Możliwości kariery

W Savills myślimy o karierze jako indywidualnej drodze, którą budują pracownicy z pomocą przełożonych i przy wsparciu całej organizacji. Głęboko wierzymy, że nasz Zespół pobudza działanie, strategiczne myślenie i gotowość do wyjścia naprzeciw potrzebom naszych klientów, które są fundamentem sukcesu na rynku doradztwa.

Specialist Property Services and Sectors

 

Savills oferuje atrakcyjne i inspirujące obszary rozwoju dla pracowników na każdym etapie kariery zawodowej, więc jeśli jesteś:

Doświadczonym ekspertem


Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji dołączenia do Zespołu, w którym  innowacyjność jest nagradzana, gotowość do wyjścia poza schemat jest czymś oczywistym a podważanie dotychczasowych strategii jest oczekiwaniem Zarządu. W Savills szukamy osób, które wnosząc własną historię i doświadczenie będą inspirować nie tylko młodszą kadrę, ale przede wszystkim będą ważnym głosem w debacie o przyszłym kształcie rynku nieruchomości.

Specjalistą branży nieruchomości


Rozważ zalety organizacji, która wspiera przedsiębiorczość i docenia indywidualizm. W Savills łączymy to co najlepsze w międzynarodowych strukturach z tym, za czym tęsknimy najbardziej - pozytywną, niezobowiązującą atmosferą pracy w gronie przyjaciół. Pozwól sobie na bycie najlepszym, ciesz się finansowymi efektami własnej pracy i rozwijaj swoją karierę w Savills Polska, strukturach europejskich Savills lub w jednym z 700 biur na całym świecie.

Absolwentem lub studentem ostatnich lat


Dołącz do cyklicznego programu dla Młodych Talentów #ThereIsNoBox, w którym zdobędziesz niezbędna wiedzę i zestaw umiejętności, dzięki którym odniesiesz sukces. Nie skazuj się na wieloletnie wyczekiwanie na bycie zauważonym i posłuszne wykonywanie nudnych zadań, o których słyszysz na co dzień od znajomych z „wielkich firm”. W Savills od pierwszego dnia będziesz częścią prawdziwego biznesu, uczestnicząc w negocjacjach, transakcjach i procesach doradczych, będąc wciąż zachęcanym do sięgania po więcej.

 

Po prostu gotowy, żeby spróbować


Nie czekaj na publikację ogłoszenia! Wyślij swoje CV na adres HR@savills.pl. Gwarantujemy, że zapoznamy się z każdą wiadomością i skorzystamy z okazji, by zaoferować współpracę, przy idealnie dopasowanym projekcie.

 
 
 

Kluczowe kontakty

Kinga Paździorko

Kinga Paździorko

Head of HR Poland
Human Resources

Warszawa

+48 666 363 290

 

Katarzyna Stasiak

Katarzyna Stasiak

HR Business Partner
Human Resources

Warszawa

+48 604 169 469

 

Follow Savills