O nas

Savills plc to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiadamy międzynarodową sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferujemy szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.

Nasz personel wyróżnia się przedsiębiorczością, dogłębną znajomością specjalistycznego sektora nieruchomości oraz najwyższymi standardami obsługi klienta.

Key facts

Spotkania i współpraca z naszym personelem to jedyny sposób na przekonanie się o wyjątkowości Savills - jednak poniższe fakty obrazują w zarysie to, co robimy i jak to robimy. 

 
History

Rodzina Savills przybyła do Anglii wkrótce po podboju normańskim w roku 1066, aby uprawiać ziemię w północnym Essex.

 
Vision and strategy

Chcemy zdobyć pozycję wiodącego doradcy na wybranych rynkach nieruchomości. Nasze wartości obejmują etyczne, profesjonalne i odpowiedzialne zachowanie, jak również przedsiębiorcze podejście zorientowane na wartość, które decyduje o sukcesie na rynku nieruchomości.

 
Group structure

Działamy na zasadzie płaskiej struktury, by zapewnić sprawność procesu podejmowania decyzji, co pozwala nam utrzymać wrażliwość i elastyczne podejście oraz zapewnić najwyższe standardy obsługi klienta.

 
Management

Poznaj osoby zarządzające firmą Savills.

 

Aktualna cena akcji

Zmiana:0,1019 
Cena na zamknięciu:10,2389
Dzienny wolumen sprzedaży:434,966

 

Więcej informacji dla inwestorów