Tomasz Buras uhonorowany w konkursie Prime Property Prize podczas Property Forum 2017

26 września 2017

Podczas tegorocznej gali Prime Property Prize, Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający Savills Polska, został wybrany Człowiekiem Roku. O wygranej zadecydowała opinia jury złożonego z branżowych ekspertów, a także wyniki głosowania na stronie propertynews.pl.


Nagroda Człowieka Roku przyznawana jest osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.


Konkurs Prime Property Prize odbył się w ramach Property Forum 2017, jednego z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przedstawiciele Savills aktywnie uczestniczyli w panelach dyskusyjnych w trakcie konferencji.


Rasheed Hassan, Head of Global Cross Border Investment w Savills, prowadził sesję inaguracyjną „Geopolityka i nieruchomości”.
Tomasz Buras moderował sesję wieńczącą drugi dzień konferencji pod tytułem „Biura. Pojedynek warszawskich gigantów. Czy Wola pokona Mordor?”.


Ponadto Wojciech Zoń, Dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych prowadził sesję „Magazyny. Jak długo jeszcze będzie trwał boom na polskie magazyny?” a Bartłomieja Łepkowskiego można było zobaczyć w roli panelisty  podczas sesji „Zarządzanie. Wyzwania asset managera – sztuka budowania wartości nieruchomości”. Dodatkowo w sesji „Zarządzanie. Facility management – to już standard. Rachunek zysków i strat” udział wziął Tomasz Ruczaj, Dyrektor Techniczny z Działu Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami.

 
 

General Enquiries

Warszawa