Savills uhonorowany nagrodą “European Broker of the Year”

25 sierpnia 2017

Savills otrzymał prestiżowy tytuł “European Broker of the Year” w konkursie Property Investor Europe (PIE). Podczas finałowej gali rozdania nagród w Londynie wyróżniono najważniejsze transakcje i firmy z całej Europy.


Zwycięzcy w 33 kategoriach zostali wybrani przez kapitułę sędziów z branży nieruchomości, wśród których znaleźli się Marteen Vermeulen, dyrektor zarządzający na Europę, Rosję i WNP w RICS, Christian de Kerangal, dyrektor zarządzający francuskiej niezależnej organizacji badawczej IEIF oraz naukowcy z dziedziny rynku nieruchomości prestiżowych europejskich uczelni.


Mark Ridley, Prezes Savills UK & Europe, komentuje: "Ta nagroda jest wielkim wyróżnieniem po wspaniałym dla Savills roku w całej Europie. Byliśmy odpowiedzialni za wiele rekordowych transakcji na kontynencie, a nasz sukces jest odzwierciedleniem doskonałego poziomu współpracy między naszymi działami w różnych lokalizacjach a zespołami współpracy transgranicznej w Londynie. Nasza strategia ekspansji w tym regionie jest ambitna a dzięki globalnej sieci jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do doradzania potencjalnym klientom chcącym inwestować w europejskie nieruchomości".


Lista wszystkich nagrodzonych dostępna jest na stronie: https://www.eiseverywhere.com/ehome/232171/516337/

 
 

General Enquiries

Savills Warszawa