Nowa kantyna w budynku biurowym Galileo w Krakowie

11 sierpnia 2017

Budynek biurowy Galileo w Krakowie wzbogaci się o kantynę. Firma Meating Point Restaurants wynajęła 175 m kw. powierzchni. Firma Savills reprezentowała w transakcji właściciela budynku, GTC SA.


Meating Point Restaurants zastąpi dotychczasową kantynę w budynku Galileo. Otwarcie zaplanowane jest na wiosnę 2018 r.


„Kantyna to jedno z podstawowych i najważniejszych udogodnień w nowoczesnych obiektach biurowych. Najemców Galileo z pewnością ucieszy fakt, że będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej w budynku. W najbliższym czasie skończą się również prace modernizacyjne, które poprawią komfort korzystania z budynku i podniosą jego atrakcyjność” – mówi Alicja Sroka, Office Leasing Manager w GTC.  


Galileo to część kompleksu biurowego, na który składają się dodatkowo budynki Newton, Edison i Pascal. Powierzchnia całkowita kompleksu to 36 800 m kw., z czego na Galileo przypada 10 400 m kw. 10-kondygnacyjny budynek zlokalizowany jest przy ul. Armii Krajowej 18. Charakteryzuje się wysokim standardem powierzchni biurowej z ponadstandardową wysokością pięter. Firma Savills jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem wszystkich budynków w ramach kompleksu.

 
 

General Enquiries

Warszawa