Ekskluzywne akcesoria kuchenne w Złotych Tarasach

12 lipca 2017

Firma Savills doradzała marce Le Creuset przy wynajmie powierzchni handlowej w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Salon oferujący najwyższej jakości akcesoria kuchenne otwarty zostanie w październiku 2017 r.

Założona w 1925 r. francuska marka Le Creuset jest producentem i dystrybutorem  akcesoriów kuchennych kategorii premium. Oprócz wysokiej jakości materiałów firmę wyróżnia oryginalne wzornictwo, m.in. szeroka gama kolorystyczna produktów.

Od zeszłego roku marka posiada już swój salon firmowy w Galerii Mokotów. W Złotych Tarasach Le Creuset zajmie lokal o powierzchni blisko 39 m kw. zlokalizowany na drugim piętrze. Firma Savills reprezentowała najemcę w obu transakcjach, doradzając przy jego debiucie na polskim rynku oraz przy obecnej ekspansji do nowego obiektu. Oprócz Złotych Tarasów i Galerii Mokotów francuska firma obecna jest również w dwóch centrach wyprzedażowych w Warszawie oraz Gdańsku.

“Po prawie roku od wejścia na polski rynek możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że był to dobry krok. Nasz salon w Galerii Mokotów cieszy się dużą popularnością i nie mamy wątpliwości, że klienci Złotych Tarasów również pokochają nasze produkty“ - Conny Löfgren, Commercial Manager w Le Creuset Poland.

"Le Creuset jest prestiżową, międzynarodową marką dla której Złote Tarasy będą znakomitą lokalizacją do dalszego rozwoju" - mówi Krzysztof Wyrzykowski, Starszy Menadżer ds. Najmu w Dziale Powierzchni Handlowych, Savills.

Złote Tarasy to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce. Zlokalizowane są w ścisłym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego, z którym łączy je przejście podziemne. Obiekt wybudowany został w 2007 r. i ma powierzchnię 63 500 m kw. GLA. Właścicielem Złotych Tarasów jest firma Unibail-Rodamco.

 
 

General Enquiries

Warszawa