Polityka prywatności

Savills jest nazwą handlową z Savills plc. Savills jest zobowiązana do zapewnienia, że prywatność jest chroniona. Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób korzystamy z informacji zbieranych przez nas, w jaki sposób możesz poinformować nas, jeśli wolisz, aby ograniczyć korzystanie z tych informacji i procedur, które mamy w celu ochrony swojej prywatności.

1 informacje zbieramy i jak je wykorzystujemy

Podczas rejestracji na naszej stronie internetowej w celu otrzymywania naszych raportów badań musimy znać imię i nazwisko, adres e-mail i numery telefonów kontaktowych, sektorów, w których są Państwo zainteresowani i regionów geograficznych interesów.

Zbieramy te informacje, aby umożliwić nam proces rejestracji i zapewnić Państwu raporty z badań wymaganych przez Ciebie.

Od czasu do czasu możemy podać informacje do naszego biura obsługi klienta w zakresie badań i analizy celów, abyśmy mogli monitorowania i poprawy świadczonych usług. My lub nasi agenci i podwykonawcy może kontaktować się listownie, e-mail lub telefonicznie poprosić o Wasze opinie i uwagi na temat naszych usług.

W sprawie rejestracji może być wskazane, że jesteś szczęśliwy, że skontaktował się naszej grupie spółek z informacjami na temat specyfiki naszej strony internetowej lub innych usług lub produktów, które naszym zdaniem mogą być interesujące dla ciebie. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich informacji, należy wysłać pustą wiadomość e-mail do webservices@savills.com

Może być także wybrany do uzyskiwania informacji od osób trzecich, które naszym zdaniem mogą być interesujące dla ciebie. Jeśli wolisz nie otrzymywać takich informacji, proszę wysłać e-mail do webservices@savills.com

Możemy również dostarczyć informacje do starannie wybranych osób trzecich, których produkty lub usługi, naszym zdaniem mogą być interesujące dla ciebie. Jeżeli nie życzysz sobie, by ujawnić informacje w ten sposób, należy wysłać e-mail do webservices@savills.com

 

2. Jak chronimy informacje

Internet nie jest bezpiecznym medium. Mamy jednak wprowadzenie różnych procedur bezpieczeństwa określonych w niniejszej polityce.

Savills traktuje bezpieczeństwo i prywatność danych osobowych swoich klientów informacje bardzo poważnie. Mamy ścisłe procedury wewnętrzne, które obejmują przechowywania, dostępu i ujawniania danych osobowych.

 

3. Sprzedaż biznesu

W przypadku tej firmy są sprzedawane lub zintegrowane z inną, dane mogą zostać ujawnione naszych doradców i każdy potencjalny nabywca i ich doradców oraz zostaną przekazane do nowych właścicieli firmy.

 

4. Aktualizacja informacji

Jeżeli którykolwiek z informacji, które podałeś do Savills zmiany, na przykład w przypadku zmiany adresu e-mail, nazwę lub szczegóły dotyczące płatności lub jeśli chcesz zrezygnować z rejestracji, prosimy o poprawne dane wysyłając e-mail do webservices@savills.com [lub wysyłając list do Savills, Web Services Dept, 25 Finsbury Circus, London EC2M 7EE]

 

5. Twoja zgoda

Przesyłając informacje użytkownik wyraża zgodę na wykorzystanie tych informacji określonych w niniejszej Polityce. Jeśli zmienimy naszej polityki prywatności będziemy po zmianach na tej stronie, a może umieścić ogłoszenia na innych stronach www, tak że mogą być świadomi informacje zbieramy i jak go używać przez cały czas. Będziemy również e-mail należy dokonywać żadnych zmian, tak aby mogły wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie informacji w ten sposób. Dalsze korzystanie z usługi będzie to oznaczało, że wyraża zgodę na takie zmiany.

Ponieważ infrastruktura Internet to globalna informacje mogą być przekazywane do krajów spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego, które nie mają podobnych przepisów dotyczących ochrony danych w trakcie użytkowania, jak określono w niniejszej Polityce. Jednakże, musimy podjąć kroki opisane powyżej próby poprawy bezpieczeństwa informacji. Trzeba mieć świadomość, że jeśli wniosek aktualizacje z naszego biura Azji i Pacyfiku, dane będą udostępniane z tych urzędów. Jednak dane będą nadal podlegać wewnętrznej Savills "procedury poufności.

 

6. Jak skontaktować się z Savills

Poznać Twoją opinię o naszej stronie internetowej i naszej polityki prywatności. Jeśli chcesz się skontaktować z nami na wszelkie pytania lub komentarze proszę wysłać e-mail do webservices@savills.com

 

Aktualna cena akcji

Zmiana:-0,0744 
Cena na zamknięciu:11,2094
Dzienny wolumen sprzedaży:170,341

 

Więcej informacji dla inwestorów