Deka Immobilien poszerza współpracę z Savills

05 września 2018

Fundusz Deka Immobilien powierzył wynajem siedmiu kolejnych budynków biurowych firmie doradczej Savills. Będzie ona odpowiadać za komercjalizację warszawskich projektów Atrium One, Helion, Luminar, MatchPoint A i B, Mokotowska Square oraz poznańskiego Andersia Tower. W dalszym ciągu Savills będzie również agentem wyłącznym Grzybowska Park, International Business Center i North Gate.

„Savills swoimi działaniami udowodnił, że Służewiec w dalszym ciągu może być atrakcyjną lokalizacją dla biznesu, co jest dla nas niezwykle ważne w kontekście projektów, które posiadamy w tej części Warszawy. Cieszę się z kontynuowania współpracy z naszymi partnerami z firmy Savills i wierzę, że po raz kolejny udowodnią oni swojej skuteczności i profesjonalizmu” – powiedział Łukasz Laskowski, Asset Manager prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce.

Całkowita powierzchnia budynków, które powierzono firmie Savills to ponad 88 000 mkw. Tym samym portfel obiektów funduszu Deka Immobilien, które wynajmuje Savills przekracza obecnie 165 000 mkw. Największy powierzchniowo jest kompleks International Business Center, budynki MatchPoint A i B (dawniej Domaniewska Office Park Alfa i Beta) i North Gate.

„W tej chwili pod naszą opieką znajduje się niemal cały polski portfel nieruchomości biurowych funduszu Deka Immobilien. To ogromne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania całego zespołu odpowiedzialnego za wynajem obiektów naszego klienta, które dotychczas znajdowały się w naszym portfelu. Nasza praca przy wspieraniu właściciela w procesie komercjalizacji zaowocowała zaufaniem i kolejnym wyzwaniem, którego z przyjemnością się podejmujemy” - powiedział Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Firma doradcza Savills świadczy kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Obecnie pod opieką zespołu reprezentacji wynajmującego w dziale powierzchni biurowych znajdują się budynki biurowe o łącznej powierzchni ok. 335 000 mkw. zlokalizowane w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

 
 

General Enquiries

Savills Warsaw