Savills partnerem Property Forum Katowice

15 lutego 2017

Savills został partnerem i sponsorem Regionalnego Property Forum w Katowicach, które odbędzie się w dniach 16-17 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zapraszamy do wysłuchania paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów Savills.
16 lutego o godzinie 12:00 Kamil Pakosz, associate w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, poprowadzi sesję tematyczną „Człowiek. To dostęp do pracownika zadecyduje o sukcesie regionu w walce o inwestorów.” Sesja dotyczyć będzie wyzwań, przed jakimi stoją firmy działające na rynku śląskim w zakresie zatrudniania wykwalifikowanych pracowników a także oczekiwań absolwentów w konfrontacji z rynkiem.

Natomiast 17 lutego o godzinie 14:00 Wojciech Zoń, dyrektor Działu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych będzie gościem sesji tematycznej „Logistyka. Nieograniczony potencjał Śląska. Jak skoordynować rozwój branży logistycznej.”, podczas której omawiane będzie miejsce logistyki w wizji rozwoju Śląska.

Tegoroczne Property Forum Katowice będzie częścią wydarzenia 4 Design Days - święta architektury, nieruchomości i wzornictwa. To jedna z cyklu konferencji organizowanych w miastach regionalnych, poświęcona lokalnym rynkom nieruchomości komercyjnych, biurowych,  przemysłowych i hotelowych. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi danymi dotyczącymi sektora nieruchomości w regionie, a także prezentacjami realizowanych i planowanych projektów komercyjnych.