Atrium IBC przechodzi modernizację

18 października 2016

Biurowiec Atrium IBC położony w centrum Warszawy przechodzi obecnie modernizację mającą na celu podniesienie jego atrakcyjności. Prace dotyczą wnętrza budynku oraz elewacji. Ich efektem będzie odświeżenie projektu oraz nadanie mu nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Remont właśnie się rozpoczął i potrwa ok. cztery miesiące. Zakończenie prac zapanowano na pierwszy kwartał 2017 roku.

Prace modernizacyjne są prowadzone z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, w tym szkła i płyt ceramicznych, dzięki którym budynek odmieni swój charakter. Powstanie nowa, elegancka recepcja, doskonale doświetlona, z wyeksponowanymi logami najemców. Nowego charakteru nabierze także elewacja, która zyska dodatkowe oświetlenie i elementy dekoracyjne w formie siatki ze stali nierdzewnej.

„Wierzymy, że planowane zmiany, a w konsekwencji odświeżony wygląd budynku, pozytywnie wpłyną na poprawę jakości warunków, w jakich pracują nasi najemcy. Bardzo dobra lokalizacja biurowca w połączeniu z nowym designem zwiększy jego atrakcyjność zarówno dla obecnych jak i przyszłych najemców”, mówi Agnieszka Sławomirska-Chmarzyńska, zarządca nieruchomości i project manager projektu modernizacyjnego w Savills.

Atrium International Business Center to dobrze znany budynek biurowy, położony w doskonałej lokalizacji w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie przy Alei Jana Pawła II 23. Dysponuje on 12 000 m kw. powierzchni biurowej. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne z resztą miasta z dostępem do wielu środków transportu publicznego, w tym tramwaju, autobusu i linii metra. Atrium znajduje się w bliskiej odległości od Dworca Centralnego oraz licznych hoteli, restauracji i sklepów. Oferuje biura o wysokości 2,85 m., nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne, całodobową ochronę i podziemny parking zarówno dla najemców oraz gości. Wśród najemców Atrium znajdują się między innymi Thomson Reuters, Matexi, DAGO Centrum oraz Restauracja Bombaj Masala.

 
 

General Enquiries

Savills Warsaw